פעילות למשפחות

על המרכז

מרכז הלמידה 'אמונת ארץ' הינו החדיש והמתקדם ביותר בישראל להקניית ידע אודות המצוות התלויות בארץ.

מרכז הלמידה מוביל את המבקר ללימוד הלכות מצוות התלויות בארץ באמצעות חוויה אינטראקטיבית רב-חושית. אנו מזמינים אתכם להיפגש ולערוך הכרות מעמיקה ומרתקת עם ארץ ישראל ומצוותיה. הביקור באגף כולל שעות חווייתיות שהופכות את לימוד הדינים למעניין ומושך. בדרך זו אנו מצליחים להעביר לתלמידים את מרבית ההלכות הנוגעות לחיי המעשה.

לצד האגפים הדיגיטליים השונים הוקמה גינה שצורתה כצורת ארץ ישראל  וכוללת אפילו את הכינרת ואת ים המלח. בגינה הלימודית המבקר יוצא מצויד באזניות המנחות אותו לאורך הסיור ומלמדות אותו נושאים במצוות ערלה, כלאיים ותרומות ומעשרות באמצעות משימות מאתגרות וחוויה שיתופית.

הפעילות מתקיימת בין השעות 9:00-21:00 בתיאום מראש!

מלאכות שדה -
משקפות תלת מימד

טכנולוגיה ייחודית של מציאות מדומה בתלת-ממד המאפשרת למבקרים לחוש שהם בשדה פתוח וללמוד מתוך מפגש עם חקלאים את מלאכות הקרקע החקלאיות בעבר ובהווה.

גיבורי הכח -
מיצג דוקומנטרי

סיפורה של המושבה הצעירה "מזכרת בתיה" שנאבקת על שמירת השמיטה מול פקידי הברון מובא במיצג דוקומנטרי מרגש המפגיש את המבקר עם 'גיבורי הכוח' אז והיום.

גבולות הארץ -
מיצג וידיאו מאפינג

מיצג מרהיב המשלב הקרנת וידאו בטכנולוגיה ייחודית ומפגש עם דמות דמיונית שבאמצעותו לומדים המבקרים על גבולות ארץ ישראל לעניין הקדושה מתוך הנאה מרובה.

הלכות הפרשת חלה -
שולחנות משחק חכמים

בחדר זה מתרכזים המבקרים סביב שולחנות משחק "חכמים" בהם מוטמעים תכנים שמועברים באמצעות אנימציות, מסכי מגע ומשחקים בנושא הלכות חלה

תוספת לקטנטנים -
אולם פעילות

תוספת לילדים עד גיל 9:
ניתן לשהות באולם סגור וממוזג עם משחקים שונים ודפי צביעה.
יש להביא שמרטפית למקום

תרומות ומעשרות -
מסכי מגע אישיים

צפייה במיצג דוקומנטרי המספר את סיפורה של פתח-תקווה הצעירה ולאחריה פעילות למידה אינטראקטיבית באמצעות שולחנות חכמים עם צגי-מגע בנושא תרומות ומעשרות - הלכה למעשה.

בשביל ישראל -
הגינה הלימודית

המבקר יוצא לגינה הלימודית מצויד באזניות המנחות אותו לאורך הסיור ומלמדות אותו נושאים אקטואליים בערלה, כלאיים ומעשרות באמצעות משימות מאתגרות וחוויה שיתופית.

קהל יעד

משפחות

מספר משתתפים

עד 160 בכל סבב

משך הפעילות

כשלש שעות

עונות

כל השנה

לתיאום ביקור מראש ולקבלת פרטים נוספים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם